З приємністю повідомляємо про те, що IX-й Великий Карпатський ярмарок-фестиваль “Стрий-Органік-Фест, осінь 2017″ вступив у фінанальну стадію. Вже через місяць 27-29 жовтня ми Вас чекаємо у нашому славному місті Стрию. Реєстрація та інформація та інформація на спеціальному сайті:  http://www.stryiorganicfest.info/ 

В 2013 році ми започаткували цю традицію – проводення ярмарків-фестивалей «Стрий-Органік-Фест» літом, другу пятницю, суботу неділю та восени – в останю пятницю, суботу, неділю жовтня.  Кожен Ярмарок приймає більше 100 учасників, виробників якісної органічної продукції із нашого краю, які добре ярмаркували у Стрию. Коло покупців є дуже широке – жителів м.Стрия, Стрийщини, гості м.Моршина і м.Трускавця та м.Львова приїздять сюди прикупитися, познайомитися із виробниками та взяли участь у культурній програмі. Ми дійсно даруємо щастя спілкування десяткам тисяч наших відвідувачів протягом трьох днів.

Особливість СтрийОрганікФесту, осінь 2017 року – ми відкриваємо свої ворота для інших фестів у нас. І цього разу у нас в гостях буде Фестиваль квасолі “Стрийський ясь”.

Пропонуємо Вам долучитися до проведення традиційного Великого Карпатського ярмарку-фестивалю «СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ, осінь 2017» у якості партнера на умовах, які подані нижче.

Організатори: Кооператив здорового харчування «ВІРА»

Співорганізатори: Кредитна спілка «ВИГОДА», Фонд громад «РІДНЯ», Комп’ютерно-Діловий центр, Наш друк

Присвята: З нагоди 25-ї річниці створення кредитної спілки «ВИГОДА», першої спілки, яка розпочала відродження кредитної кооперації в Україні у рамках II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок (червень-жовтень)

Дата проведення: 27-29 жовтня 2016 року (пятниця-субота-неділя).

Місце: Площа Ринок

Учасників: 100-150 виробників органічної продукції та ще 10-15 інших виробників

К-сть відвідувачів: 10-20 тис  (включаючи гостей із Моршина, Трускавця, Львова)

25-26 жовтня, традиційна конференція “Мільйон із гектара” і цього разу вона вже буде два дні. Перший день спеціалізований – квасолі, а другий день різноманітні дуже практичні теми.

Через проведення ярмарку ми розвиваємо наше місто – як місто туризму, цікавих ідей, місто творчих і небайдужих людей, які розуміють, що все у наших руках і самі беруть відповідальність за себе, своє життя та майбутнє своїх громад.

Будь-яка Ваша партнерська участь у цьому Фесті у якості покупця,  у якості виробника,  владного представника, громадської організації або інформаційного партнера є ключовою, а підтримка безцінна – адже так разом ми УКРАЇНЦІ – влада, громада, засоби масової інформації, виробники с/г якісної органічної продукції, споживачі творимо таку Україну, якою зможуть пишатися наші діти та онуки. Долучайтеся.

Лист щодо парнерства

РЕЄСТРАЦІЯ

Залишити відповідь