Для виконання вашого замовлення нам необхідно мінімальний час на його обробку.

Як правило, мінімальний час становить до 24 години, а в деяких випадках воно може збільшитися з за того, що замовлення надійшло наприклад вночі або у вихідні і святкові дні. Тому, ми просимо Вас робити свої замовлення завчасно.

operatorСТІЛ ЗАМОВЛЕННЯ.

Зробити попереднє замовлення можна також і по телефону. Для цього зателефонуйте нашому оператору, назвіть свій реєстраційний номер (для членів кооперативу) чи прізвище. ми оформимо ваше замовлення, скажімо загальну суму і уточнимо умови доставки та оплати.

bank-kartaОПЛАТА – РОЗРАХУНКИ:

Для всіх придбань, зроблених у кооперативі “ВІРА” через наш сайт, оплата може бути зроблена готівкою або безготівково. Ви також можете мати оплачені аванси за майбутні поставки товарів, що дуже зручно.

velokyrierКУР’ЄРСЬКА ДОСТАВКА.

Є кілька способів отримати замовлення. ви можете його забрати в магазині за адресою вул.Незалежності 17. Час роботи:

Другий спосіб – кур’єрська доставка. Ви вказуєте адресу та час доставки замовлення. Наш представник доставляє вам продукцію, ви перевіряєте вкладення згідно накладної та сплачуєте. Молочна та м’ясна продукція доставляється в спеціальних термо-сумках.

ОБМІН ТОВАРУ АБО ГРОШОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ:

kowuk

Ви можете відмовитися від поставленого нами товару, у випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що ви замовляли і товар може бути повернутий безпосередньо в момент доставки. Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні із супровідну посилку документами.

 

Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування.
Ми працюємо для Вас щоденно із 9.00 до 20.00 БЕЗ ПЕРЕРВ.
(Неділя – вихідний)

Дякуємо Вас за покупки в нашому кооперативі.