КОНФЕРЕНЦІЯ МІЛЬЙОН ІЗ ГЕКТАРА – літо 2017 (08 червня)

розміщено в: Новини | 0

f5621ba7fb53Конференція “Мільйон із гектара”

у рамках “Стрий-Органік-Фесту, Літо-2017”

Дата: 08 червня 2017 року

Місце: м.Стрий, Аграрний коледж, конференц-зал

Реєстрація: 9:00-10:00 (головний корпус, конференц-зал)

Робота конференції: 10:00-18:00

АНКЕТА РЕЄСТРАЦІЇ

Стрийська кооперативна ініціатива (кредитна спілка “ВИГОДА”, кооператив здорового харчування “ВІРА”, фонд громад “РІДНЯ”, Місцева пенсійна система) запрошує до участі у практичній конференції на агротематику – «Мільйон із гектара», яка відбудеться 08 червня 2017 року у м.Стрий у рамках VIII-го Великого Карпатського Ярмарку-Фестивалю “СТРИЙ-ОРГАНІК-ФЕСТ, осінь 2016”.

Наші цільова група – дрібні агровиробники, які поки що використовують свій город для натурального виробництва, де все йде на споживання, а доходу родина не має. Ми хочемо показати, що на невеликих площах (навіть дуже невеликих – 50 соток) при правильній агротехніці можна дійсно отримувати доволі мотиваційний дохід для родини. Ви будете мати можливість послухати найкращих експертів, які поділяться практичним досвідом, спеціалістів Львівської Аграрної Дорадчої Служби, Національного кооперативного альянсу, представників Департаменту АПК у Львівській ОДА та інших. Можливо ми започаткуємо програму Першого Аграрного Національного Кооперативу на Львівщині, використовуючи наші місцеві структури економічної самоорганізації – кредитну спілку “ВИГОДА”, КЗХ “ВІРА”, Фонд громад “РІДНЯ”, а також співпрацюючи із Львівською обласною державною адміністрацією у програмі “500 успішних сімейних ферм”.

Учасники будуть мати можливість одержати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, оцінити можливості впровадження нового виробництва та диверсифікованості виробничих потужностей на малій площі з мінімальними витратами, максимальною віддачею та високою маржинальністю.

ПРОГРАМА (РАМКОВА)

 

Залишити відповідь